Telefon: 512 525 694      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Bluzy

Wyraziste nadruki na bluzy to ciekawy sposób na urozmaicenie monotonnej odzieży. Szczególnie przydatne są przy tworzeniu spójnej stylistycznie odzieży roboczej dla pracowników firmy, strojów zespołowych dla członków drużyny, czy hostess i hostów na akcje promocyjne. Wysokiej jakości produkty odzieżowe od cenionych w branży producentów zdobimy ciekawymi grafikami, hasłami reklamowymi, sloganami jedno- bądź dwustronnie.
W naszej ofercie dostępne są wyroby w modelach damskich, męskich, młodzieżowych różnych producentów w szerokiej palecie kolorystycznej. Na materiał nanosimy dowolny projekt graficzny od Zlecającego mieszczący się w granicach formatu A3. Ustalamy wspólnie z Klientem rozmieszczenie poszczególnych elementów w celu zapewniania najbardziej optymalnego rozkładu grafiki. Tworząc nadruki na bluzach umożliwiamy zastosowanie kilku odcieni grafiki.

Pracownia sitodruku T-shirt Druk

|
ul. Stradomka 1 | 32-742 Sobolów | woj. małopolskie |
NIP: 8681185216