Telefon: 512 525 694      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Koszulki

Przygotowujemy koszulki na zamówienie zaopatrzone w indywidualnie skonstruowane przez naszych Klientów nadruki. Wprowadzamy ciekawą grafikę, logo firmowe, hasło przewodnie imprezy, slogan reklamowy, jak też inne aplikacje pozwalające w ciekawy sposób zaprezentować markę, wydarzenie, produkty, itp. Wykorzystujemy jako podkład pod nasze prace wysokiej jakości materiały odzieżowe. T-shirty pozyskujemy od znanych w branży producentów. Sprowadzamy jednobarwne produkty, na których doskonale będzie prezentowała się każda grafika. Posiadamy szeroką paletę kolorów odzieży.
Do stworzenia na ubraniu nadruku wykorzystujemy klasyczną i sprawdzoną metodę sitodruku, która umożliwia nam doskonałe odzwierciedlenie projektu – zarówno w wyrazistych konturach, a także w żywych kolorach. Jesteśmy w stanie wykonać małych rozmiarów nadruki, jak też dużego formatu aplikacje. Pracujemy na jednej bądź na obu stronach ubrania, pokrywając front albo front i tył odzieży. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do firm, instytucji, organizatorów imprez i akcji promocyjnych, a także klientów indywidualnych.

Pracownia sitodruku T-shirt Druk

|
ul. Stradomka 1 | 32-742 Sobolów | woj. małopolskie |
NIP: 8681185216