Telefon: 512 525 694      e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Nadruki na koszulkach

Sprawdzona technika nadruku

Wykonujemy nadruki na koszulki stosując sprawdzoną i trwałą technikę sitodruku. Jest to jedna z najbardziej znanych metod zdobienia tkanin, dająca ogromne możliwości w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów. Może być wykorzystywana na różnego rodzaju materiałach i zapewnia bardzo dobre przyleganie do niemal każdego podłoża. Wykorzystanie tej techniki powoduje, że obraz jest trwalszy, odznacza się wysoką odpornością na ścieranie, nie blaknie.

Wiele efektów

Korzystając z kilku typów farb możemy uzyskać różne efekty, sprawić że nadruk na koszulkach będzie wyczuwalny lub nie i ustalić odpowiednią liczbę kolorów (do 6 na jednym t-shircie). Mamy możliwość nanoszenia również efektów specjalnych w postaci nadruków:

  • fosforyzujących,
  • fluorescencyjnych,
  • odblaskowych,
  • puchnących,
  • brokatowych,
  • metalizowanych.

Efektowne i trwałe nadruki na koszulkach powstają przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala nam nanosić grafiki w maksymalnym formacie A3 i umiejscawiać je w różnych miejscach – zarówno na środku, jak również na dole, ramieniu czy rękawach. Urządzenie pozwala na wykonanie wielu identycznych produktów w krótkim czasie, dzięki czemu realizacja zamówienia przebiega sprawnie i szybko. Nasze rozwiązania zapewniają wysoką jakość efektu końcowego, doskonale odzwierciedlającego kontury i barwy projektu graficznego.

Zrobimy taki druk, na jakim Ci zależy

Wszystkie zamówienia realizujemy indywidualnie, opierając się o potrzeby Klienta oraz jego wizję tego, co miałoby znaleźć się na t-shircie. Realizujemy zarówno pojedyncze zlecenia osób prywatnych, jak też dostarczamy większe ilości produktów, np. na potrzeby firm czy instytucji.

1. Stosujemy farby:

a) plastizolowe, wodne, wywabowe.

nadruki na koszulkachnadruk na koszulkachsitodruk na koszulkachkoszulki z własnym nadrukiemb) Farby do efektów specjalnych:
puchnące, fluorescencyjne , fosforyzujące, odblaskowe, brokatowe, nadruki metalizowane.


nadruki na koszulki krakównadruki na koszulkachnadruk na koszulkach

3. Format nadruku:

maksymalnie w granicach A3


4. Umiejscowienie nadruku:
Może być praktycznie dowolne.

sitodruk na koszulkachkoszulki z własnym nadrukiemnadruki na koszulki kraków

Unikamy drukowania na szwach, ze wględu na to, że może nastąpić nieregularne położenie farby(rozlewanie)

5. Ilość kolorów druku:


do 6 kolorów (pantone)

Grafike wielokolorową drukujemy techniką CMYK

tech druku cmyknadruki na koszulkach
7. Na szczególną uwagę zasługują nadruki personalne (numeracja)

nadruk na koszulkachnadruki na koszulki kraków

Pracownia sitodruku T-shirt Druk

|
ul. Stradomka 1 | 32-742 Sobolów | woj. małopolskie |
NIP: 8681185216